«شنبه» روی نوار لرزش قرار گرفت/ وقوع شش زلزله بالای ۳ ریشتر

به گزارش خبرنگار مهر، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳.۸ درجه در مقیاس ریشتر در عمق ۱۴ کیلومتری ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه صبح دوشنبه شهر شنبه در استان بوشهر را لرزاند.

همچنین زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳.۵ درجه در مقیاس ریشتر در عمق ۱۵ کیلومتری ساعت ۹ و ۱۴ دقیقه صبح دوشنبه شهر شنبه در استان بوشهر را لرزانده بود.

از بامداد دوشنبه تاکنون هفت زمین‌لرزه این منطقه را لرزانده است که زلزله ۳.۶ ریشتری در ساعت هشت و ۲۳ دقیقه، زمین لرزه ۲.۹ ریشتری در ساعت سه و ۳۰ دقیقه، زمین لرزه ۳ ریشتری در ساعت سه و ۲۱ دقیقه، زمین‌لرزه ۳.۲ ریشتری در ساعت ۳ و هشت دقیقه و زمین لرزه ۳.۱ ریشتری در ساعت ۲ و چهار دقیقه روی داده است.

تاکنون گزارشی از خسارات این زمین‌لرزه‌ها مخابره نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر روز بیستم فرودین‌ماه سال ۹۲ شهرشنبه را لرزانده بود که بیش از ۳۰ کشته و یک هزار نفر مجروح شدند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار