پذیرش داعش در بیمارستان‌های ترکیه در اولویت است

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از سانا، یک رسانه ترکیه ای از درمان زخمی شدگان داعش در بیمارستانهای ترکیه پرده برداشت.
 

روزنامه «پرگون» ترکیه نوشت: با وجود انکار رژیم آنکارا درباره درمان تروریستهای داعش در بیمارستانهای ترکیه، اخباری درباره ارائه خدمات به زخمی شدگان داعش و در اولویت قرار گرفتن آنها برای درمان و معالجه در بیمارستانهای دولتی ترکیه وجود دارد.

بر اساس این گزارش، مازن ابومحمد یکی از سرکرده های داعش در سال 2014 در بیمارستان «مصطفی کمال» تحت درمان قرار گرفته و تصاویر وی نیز در این بیمارستان منتشر شده است.

این روزنامه به نقل از یکی از شهروندان ترکیه ای آورده است: هنگامی که یکی از نزدیکانم را به بیمارستان بردم از پذیرش آن خودداری کردند، اما در همان هنگام سه تن از زخمی شدگان تروریستها پذیرش شدند.

شاهدان عینی همچنین از ورود جوان زخمی که به زبان عربی سخن می گفت به فاصله 10 دقیقه بعد خبر دادند و اعلام کردند: ما به این موضوع اعتراض کردیم که چرا این جوان پذیرش شد اما مریض ما را قبول نمی کنید؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار