بهسازی مسیر مهران به ملکشاهی تکمیل می شود

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا مروارید صبح دوشنبه در حاشیه بازدید از راه دسترسی مهران به ملکشاهی افزود: با توجه به حجم ترافیکی سال گذشته در اربعین و نیاز مردم شهرستانهای مهران و ملکشاهی به راه دسترسی مناسب امسال از محل اعتبارات استانی این دو شهرستان ۲۰ میلیارد ریال برای توسعه راه دسترسی این دو شهرستان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: راه دسترسی مهران به ملکشاهی از توپوگرافی سختی برخوردار بوده لذا نیاز است تا با رایزنی نمایندگان مجلس اعتبارات ملی نیز برای این راه در نظر گرفته شود.

استاندار ایلام تصریح کرد: وزارت راه قبلا قول داده اند به هر میزان مراحل زیرساختی این مسیر آماده شود آسفالت آن را کاملا تقبل کنند و امیدواریم به عنوان یک راه اصلی از این مسیر در تردد زائران استفاده شود.

سلام امینی نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: رایزنی ها برای دریافت اعتبارات ملی جهت راه دسترسی مهران به ایلام انجام شده و در مراحل تخصیص آن قرار داریم.

وی ادامه داد:اخیرا با معاون پارلمانی وزارت راه نیز مذاکراتی در این خصوص داشتیم که قول های همکاری برای اختصاص اعتبارات ملی به این مسیر داده شد.

نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به اینکه تقریبا ال سعود از زیارت مردم ما ممانعت به عمل می آورد احتمال می دهیم حجم تردد از طریق مرز مهران به کشور عراق بیشتر از سالهای گذشته باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار