تریلر جدید از گیم پلی و قابلیت های نسخه ی VR بازی Final Fantasy XV منتشر شد

اگر تاکنون با بازی تاک همراه بوده باشید به خوبی می دانید که سونی در کنفرانس مطبوعاتی خود در نمایشگاه E3 2016 اعلام کرد که بازی محبوب و آینده ی Final Fantasy XV قابل پخش بر روی هدست های واقعیت مجازی VR می باشد.

نسخه ی VR از این بازی زیبا به شما اجازه می دهد که با شخصیت Prompto یکی از همراهان Noctis گیم پلی بازی را تجربه کنید و طبق توضیح سازندگان, این نسخه از Final Fantasy XV در تاریخ ۱۳ اکتبر در دسترس کاربران قرار می گیرد.

هم اکنون تریلری جدید از گیم پلی بازی در نسخه ی VR آن به اشتراک گذاشته شده که کاربرانی که در رویداد Japan Expo شرکت کرده بودند توانستند بخشی از آن را تجربه کنند و با قابلیت های نسخه ی واقعیت مجازی این بازی جدید آشنا شوند.

در ادامه شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم :

سونی هم چنین بازی های دیگری معرفی کرد که از قابلیت VR پشتیبانی می کنند و در نهایت تایید کرد که نسخه ی اصلی بازی Final Fantasy XV در تاریخ ۳۰ سپتامبر برابر با ۹ مهر بر روی کنسول ها عرضه خواهد شد.

با این که هنوز تاریخ انتشار یا اعلامی برای نسخه ی PC آن نشده ، یک اشاراتی به نسخه ی استیم و ویندوز ۱۰  آن شده است .

اخیرا اسکوئر انیکس بازی های زیادی از سری Final Fantasy را بر روی PC منتشر نموده که شامل Final Fantasy Type-0 HD, Final Fantasy 13, Final Fantasy 13-2, و Lightning Returns: Final Fantasy 13 می شود. با این حال فعلا باید منتظر اخبار قطعی تری در این باره از سوی سازندگان باشیم.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار