X بستن تبلیغات
5. Fixed

حذف گزینه تاریخ ازدواج برای تسهیلات بانک مسکن

حذف گزینه تاریخ ازدواج برای تسهیلات بانک مسکن

به گزارش کرمان خبر به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، از این پس تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن به زوجین، بدون توجه به تاریخ ازدواج آنان پرداخت می شود.

بانک مسکن شرط ازدواج اول در پرداخت تسهیلات به زوجین از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و همچنین تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم را حذف کرد.

همچنین بانک مسکن اعلام کرده است که از این پس در طرح تضمین معاملات فروش اقساطی مسکن نیز ارایه معرفی نامه برای سازنده از سوی کانون سراسری انجمن های صنفی انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران ضروری نیست و همه سازندگان مسکن بدون الزام به عضویت در کانون و یا ارائه معرفی نامه از کانون می توانند از مزایای طرح تضمین استفاده کنند.

همه متقاضیان دریافت تسهیلات از محل اوراق حق تقدم مسکن می توانند با ارائه این اوراق به شعب بانک مسکن در تهران معادل 600 میلیون ریال و در شهرهای بالای 200 هزار نفر 500 میلیون ریال و شهرهای کمتر از 200 هزار نفر جمعیت 400 میلیون ریال تسهیلات دریافت کنند و با تسهیلات جعاله 100 میلیون ریال نیز به این مبالغ اضافه می شود.

حداکثر مدت بازپرداخت تسهیلات فروش اقساطی خرید واحدهای مسکونی در بانک مسکن 12 سال است و تقسیط تسهیلات به 3 روش ساده، پلکانی سالانه و پلکانی دوره ای امکانپذیر است.

در روش پلکانی سالانه طول دوره پلکانی 12 ماه و اقساط ماهیانه هر 12 ماه با ضریب افزایش پنج درصد محاسبه و در روش پلکانی دوره‌ای، طول دوره پلکانی 48 ماه و اقساط ماهیانه هر 48 ماه با ضریب افزایش 20 درصد محاسبه می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار