۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد

علی حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که حل مشکل معابر و شریان های شهری در ورامین یکی از اولویت های شهرداری است، اظهار داشت: طی ماه های گذشته علیرغم تمامی محدودیت های مالی، اقدامات موثری درحوزه فضای شهری ورامین انجام شده است.

شهردار ورامین با اشاره به کف پوش کردن تعدادی از معابر و خیابان های این شهرستان افزود: کف پوش کردن برخی از خیابان ها و معابر شهری ورامین در دستور کار قرار دارد و تلاش شده تا مناطق محروم در اولویت خدمت رسانی قرار داشته باشند.

وی ادامه داد: جدول گذاری برخی نقاطی که مورد درخواست شهروندان ورامینی بود و یا نیازشهری در آن به شدت احساس می شد نیز در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.

حیدریان یادآور شد:  با توجه درخواست های شهروندان و نیازهای موجود، بیش از دو هزار متر از فضای شهری ورامین طی ماه های اخیر جدول گذاری شده است.

وی بیان داشت: بدون تردید بهبود وضعیت مالی شهرداری ورامین می تواند نقش بسیار سازنده و مهمی را در گسترش و توسعه فضای شهری منطقه ایفا کند اما مدیریت شهری علیرغم همه محدودیت های مالی، برطرف کردن مشکلات شهری را در اولویت قرار داده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار