زیبایی سورئالِ شاهکار معماری طبیعت

گاهی اوقات کنتراست میان عناصر زمین آن قدر شگفت انگیز است که گردشگران فرصت این را دارند که شاهد یک زیبایی سورئال و خیره کننده باشند.

برترین ها: لازم نیست در مورد این محصول بی نظیر و منحصربفرد طبیعت سخن زیادی بگوییم، تقریبا در همه لیست ها و راهنماهای طبیعت گردی ایالات متحده این نام را دیده و شنیده اید. هرساله هزاران نفر برای بازدید از آنتلوپ کنیون به ایالت آریزونا می روند و این شاهکار معماری طبیعت و معابر دره عمیق را که با رنگ های رنگین کمانی تزئین شده تحسین می کنند. خاک و نقاشی انعکاس نور یکی از زیباترین و لطیف ترین صحنه هایی که می توان دید را در این دره رقم زده است. 

در زبان ناواهو، آنتلوپ کنیون به جایی گفته می شود که آب از میان صخره ها عبور می کند. گاهی اوقات کنتراست میان عناصر زمین آن قدر شگفت انگیز است که گردشگران فرصت این را دارند که هنگامی که در میان تونل های مخفی این دره راه می روند، شاهد یک زیبایی سورئال و خیره کننده باشند، یعنی همین تصاویری که در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

تصاویر دیدنی آنتلوپ کنیون در آریزوناتصاویر دیدنی آنتلوپ کنیون در آریزوناتصاویر دیدنی آنتلوپ کنیون در آریزوناتصاویر دیدنی آنتلوپ کنیون در آریزوناتصاویر دیدنی آنتلوپ کنیون در آریزوناتصاویر دیدنی آنتلوپ کنیون در آریزوناتصاویر دیدنی آنتلوپ کنیون در آریزوناتصاویر دیدنی آنتلوپ کنیون در آریزوناتصاویر دیدنی آنتلوپ کنیون در آریزوناتصاویر دیدنی آنتلوپ کنیون در آریزونا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار