X بستن تبلیغات
5. Fixed

گریزمان: ناراحتم، اما ضعیف نخواهم شد

ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه از شرایط روحی بعد خود بعد از ناکامی در دو فینال پیاپی سخن به میان آورد، البته او تاکید کرد که این ناکامی‌ها را جبران خواهد کرد و قوی تر از قبل بازخواهد گشت.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از مارکا، امید نخست فرانسوی‌ها برای گلزنی در فینال یورو 2016 آنتوان گریزمان بود. این بازیکن تا قبل از دیدار فینال 6 گل به ثمر رسانده بود و امیدوار بود که بتواند با قهرمانی در یورو خاطره تلخ فینال لیگ قهرمانان اروپا را فراموش کند، اما در نهایت نه او توانست گلزنی کند و نه فرانسه جام را بالای سر برد.

گریزمان از شکست برابر پرتغال بسیار ناراحت است. او نمی تواند باور کند که در یک سال دو فینال بزرگ را از دست داده است.

ستاره اتلتیکو مادرید بعد از بازی گفت: این دومین فینال بزرگی است که در 2 ماه اخیر از دست داده‌ام. بسیار سخت است که چنین چیزی را باور کنم. از دست دادن لیگ قهرمانان و فینال یورو آزار دهنده و سخت است اما به شما قول می دهم که چنین ناکامی های باعث ضعف من نخواهد شد.

او ادامه داد: به شما قول می دهم که قوی‌تر از قبل بازخواهم گشت. قول می دهم که در آینده جام های زیادی با اتلتیکو مادرید و تیم ملی فوتبال فرانسه به دست آورم.

آنتوان گریزمان با زدن 6 گل به عنوان بهترین گلزن یورو 2016 انتخاب شد. او نخستین بازیکنی بعد از بالاک است که هم در فینال یورو و هم در فینال لیگ قهرمانان اروپا بازنده می شود. بالاک هم پیش از این در سال 2008 با وجود صعود به فینال یورو و لیگ قهرمانان اروپا در یک فصل نتوانست قهرمان شود.

ستاره اتلتیکو مادرید درباره توپ طلا هم اضافه کرد: همه چیز تمام شد و براین باور هستم که توپ طلا به رونالدو می‌رسد. او قهرمانی در یورو و لیگ قهرمانان را به دست آورد و توپ طلا 2016 برای او است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار