X بستن تبلیغات
5. Fixed

ژیرو: بیان کردن احساسات تلخ دشوار است

ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه از قهرمان نشدن تیمش در یورو 2016 بسیار ناراحت است و براین باور است که باید فرانسه جام را بالای سر می‌برد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، تیم ملی فوتبال فرانسه نتوانست از امتیاز میزبانی خود استفاده کند و با شکست یک بر صفر برابر پرتغال از رسیدن به سومین عنوان قهرمانی خود در تاریخ رقابت های یورو بازماند.

اولیویه ژیرو، مهاجم نوک خروس ها مانند دیگر هم تیمی هایش بسیار ناراحت است. او بعد از بازی گفت: نمی توانم چنین لحظاتی را باور کنم. باید از امتیاز میزبانی خود نهایت استفاده را می بردیم. همه چیز آماده قهرمانی ما بود، اما متاسفانه بازنده این دیدار بزرگ بودیم. هنوز در شوک از دست دادن جام هستم و رویای قهرمانی در یورو را در سر می پرورانم.

مهاجم آرسنال ادامه داد: به انتقادها توجهی نمی‌کنیم. ما در هر دیداری تنها و تنها برای پیروزی به میدان رفتیم و بر این باور هستم که عملکرد خوبی از خود نشان دادیم. من در شرایط بدنی خوبی قرار دارم، اما متاسفانه لحظه بسیار بدی را تجربه کردم. بیان کردن احساسات تلخ برایم بسیار سخت است. بسیار ناراحت هستیم، اما این فوتبال است و باید با اتفاقات آن کنار آمد. ما شایسته کسب عنوان قهرمانی بودیم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار