X بستن تبلیغات
5. Fixed

مدیر رسانه‌ای فدراسیون فوتبال عربستان: این تصمیمی ظالمانه است

فدراسیون فوتبال عربستان تصمیم فیفا درباره بازی کردن دو تیم عراق و عربستان در زمین بی طرف را ظالمانه دانست و از شکایت خود به دادگاه داوری ورزشی خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از یورو اسپورت، فدراسیون بین‌المللی فوتبال به اختلاف فوتبالی بین عراق و عربستان پایان داد و اعلام کرد که رویارویی تیم ملی فوتبال عراق با عربستان چه در دیدار رفت و چه در دیدار برگشت انتخابی جام جهانی 2018 روسیه باید در زمین بی طرف برگزار شود که این حکم باعث اعتراض سعودی‌ها شده است.

طلال آل شیخ، مدیر رسانه‌ای فدراسیون فوتبال عربستان چنین تصمیمی را ظالمانه دانست و از شکایت به دادگاه داوری ورزشی خبر داد.

او گفت: چنین تصمیمی اصلا درست نیست و آن را ظالمانه می دانیم. همه می‌دانید که ورزشگاه‌های عربستان تا چه اندازه سالم و مهیای بازی کردن هستند. علامت های استفهام بزرگی درباره این تصمیم فیفا وجود دارد. چنین تصمیمی کاملا غیر منطقی است و بلافاصله درخواست خود را به دادگاه داوری ورزشی ارائه دادیم.

با توجه به جنگ و ناامنی که در کشور عراق وجود دارد، فیفا برگزاری هرگونه بازی در خاک این کشور را ممنوع کرده است و به همین خاطر فدراسیون فوتبال عراق از ایران به عنوان میزبان بازی‌های خود در انتخابی جام جهانی 2018 یاد کرد، اما فدراسیون فوتبال عربستان تاکید کرد که به هیچ وجه حاضر نیست در خاک ایران برابر عراق به میدان برود و از فدراسیون فوتبال عراق خواست تا کشور دیگری را به عنوان میزبان خود انتخاب کند.

تیم ملی فوتبال عراق با تیم های عربستان، ژاپن، استرالیا، تایلند و امارات همگروه است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار