"حیات و ممات قلابی " ابزار سا&#

به گزارش پارس نیوز،

روز گذشته در حال بررسی موضوع جنازه قلابی مسعود کشمیری با بعضی دوستان بودیم که اگر جنازه کشمیری پس از تشییع باشکوه در مقابل مجلس شورای اسلامی در کنار شهیدان رجائی و باهنر دفن شده بود چه اتفاقی می افتاد و امروز "شهید کشمیری" از چه مقام ومنزلتی برخوردار بود.

امثال محسن سازگارا و حجاریان و ... سازندگان این سناریو تا چه میزان ازقبر خالی این شهید!!! بهره برادری میکردند و ... که ناگهان خبر رسید ترکی فیصل که 26 سال مسئولیت استخبارات عربستان را به عهده داشته است در حین سخنرانی برای منافقین در پاریس در اثر یک تپق اطلاعاتی به بازی ۱۳ ساله سازمان در ارتباط با زنده معرفی کردن مسعود رجوی به طرز ناشیانه ای پایان داده و در تجلیل از مریم قجر و شوهرش از لفظ "مرحوم مسعود رجوی " استفاده و این لفظ " مرحوم " را دوبار تکرار نموده است.

در اینجا با کمی دقت در این حیات ۱۳ ساله جعلی رجوی و بهره برداری سازمان از این حیات دروغین میتوان جواب سئوال بالا را در باره استفاده از شهادت قلابی شهید کشمیری را توسط بعضی ها گرفت.

بهر تقدیر طرح "شهید کشمیری" همان ابتدا در نطفه خفه شد و شکست خورد ودامن خیلی ها را گرفت. اما افشای طرح حیات ۱۳ ساله جعلی رهبر سازمان منافقین تبعاتش علاوه بر سازمان دامن خیلی ها را خواهد گرفت، خیلی ها را.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار