قیمت سهام پدیده مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، نوروزی در گفت و گوی زنده تلویزیونی در برنامه پایش، مشکلات پدیده را تخلفاتی در خصوص خرید فروش سهام ، ساخت و ساز و قیمتگذاری دانست نه فساد مالی و افزود:  این مشکلات سازمان دهی شده و شرایط به گونه ای پیشرفت کرده که امید به آینده خوب ایجاد شده است.
وی با تأکید بر اینکه، نکته مهم برای سهامداران پدیده نحوه تعدیل و قیمت سهم است، افزود:  با توجه به گزارش کارشناسی تیم دادگستری سهام در صورت های مالی پایان سال 93 قیمت گذاری شد.در پایان سال 94 نیز هیأت مدیره با بررسی تکمیلی و گزارش ارزیابی سهام، قیمت های جدید را بررسی کرده و اختلاف بر سر قیمت اموال به خصوص اموال و دارایی های کیش و تغییرات دارایی ها در یک سال که بخش عمده ای از مشکلات بود را بررسی کردند.در انتها سهامداران عمده  قیمت 12072 تومانی برای هر سهم را برای سهامدارن خرد تضمین کردند.
رییس هیأت مدیره پدیده شاندیز در ادامه گفت: این ادعا به وسیله کارشناسان رسمی دادگستری بررسی و قیمت 4985 تومانی برای هر سهم تعیین شد. علاوه بر این مقرر شد به هر سهامدار فارغ از اینکه به چه قیمتی سهام خود را خریده، به ازای هر سهم خریداری شده که وجه آن پرداخت شده بدون لحاظ شدن قیمت خرید، 2/577 صدم درصد سهم دیگر داده شود، مثلا فردی با 1000 سهم مالک 3577 سهم دیگر خواهد شد.
وی افزود: فعالیت این شرکت سرمایه گذاری در حوزه گردشکری بوده و افراد مالک سهام هستند و اگر می خواهند سهام خودر را به پول نقد تبدیل کنند باید منتظر باشند تا  بازار خرید و فروش اموال را فراهم کرده واملاک شرکت را تبدیل کنیم. اگر بتوانیم تحت نظارت بورس فعالیت کنیم سهامداران می توانند در بورس به خرید و فروش سهام خود بپردازند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار