‫دردسرهای سگ بازی‌گوش برای دوش گرفتن +عکس

رکنا: سگی که به حمام کردن علاقه زیادی دارد برای مجبور کردن صاحبش به حمام می‌رود ولی وقتی صاحبش او را می‌بیند صحنه مقابلش را باور نمی‌کند.

سگ بازی‌گوش پس از شنیدن صدای آب هوس آّب‌تنی کند و به همین دلیل واق واق کنان به داخل حمام می‌رود پس از چند دقیقه سکوت لذت بخش، ناگهان صاحب وی صدای او را می‌شنود که صدایی زوزه مانند از خود تولید می‌کند.

وقتی که صاحب او به حمام وارد می‌شود، صحنه مقابلش را باور نمی‌کند چرا که می‌بیند آن سگ کوچک طوری پریده تا خود را به شیر آب برساند و آن را باز کند اما به جای آن پریده و از شیر دوش گرفته‌است.

درآخر هم ان سگ که صاحبش را مشاهده می‌کند و میداند که خود نمی‌تواند شیر آب را باز کند با چشمانی پر از اندوه، به صاحبش خیره می‌شود و صاحب دلرحمش هم آب را برای او باز می‌کند و در حمام را می‌بندند تا سگش هر چه قدر که می‌خواهد آب‌تنی کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار