آتنه فقیه نصیری :بعد از انتشار مصاحبه من را نفرین می کنند!

از مردم درخواست می کنم به متن خبر دقت کنند و با بسنده کردن به تیتر یک خبر شروع به قضاوت درباره افراد و پس از آن فحاشی نکنند.

آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری در خصوص مصاحبه اخیرش که با رفتار عجیب کاربران مواجه شده است گفت: پس از بازنشر مصاحبه ام درباره اینکه هیچگاه برای معالجه بیماری ام حاضر به ترک ایران نیستم، در صفحه اینستاگرامم با فحش و ناسزاهای بسیاری از سوی برخی کاربران در  روبرو شدم که روح مرا بسیار آزرده کرد.

 
وی ادامه داد: از مردم درخواست می کنم به متن خبر دقت کنند و با بسنده کردن به تیتر یک خبر شروع به قضاوت درباره افراد و پس از آن فحاشی نکنند.
 
آتنه فقیه نصیری  افزود: نکته‌ای که من درباره بیماری ام (ام اس)  اعلام کردم این بود که بیماری من به طور کامل از طرف خودم و خانواده ام در حال کنترل است و چون در شرایط خوب و محیطی آرام زندگی می کنم دیگر لازم نمیبینم که بخواهم برای معالجه به آمریکا یا دیگر کشورهایی که می توانند من را معالجه کنند سفر کنم.

وی خاطرنشان کرد: چرا برخی چنین رفتاری می کنند، بعد از انتشار مصاحبه من را نفرین می کنند و خانواده ام بسیار از این اتفاق ناراحتند و همه ما از این واکنش ها بهم ریخته ایم، خواهش می کنم این کار را نکنید و لطفا به هم احترام بگذاریم.

میزان

اخبار مرتبط :

اعترافات صادقانه آتنه فقیه نصیری+تصاویر

آتنه فقیه نصیری بازیگر کشورمان به بیماری"ام اس" دچار شد!+تصاویر

اولین مصاحبه آتنه فقیه نصیری درباره بیماری اش!+تصاویر

پای صحبت های آتنه فقیه نصیری بازیگر زن کشورمان!+تصاویر

آتنه فقیه نصیری : ابتلایم به “ام.اس” یک نعمت بود!!+تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار