آخرین خبر از حمله مسلحانه به نماینده مجلس

ساعت 24- نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس ضمن تشریح جزئیات سوءقصد به وی و مدیران کرمانشاه گفت: پس از برگزاری نشست شورای اداری دالاهو عازم منطقه ریجاب بودیم که در کمین تروریستی گرفتار شدیم و دو تن از دوستان ما در این حمله تروریستی شهید شدند.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس در اسلام‌آباد غرب، ضمن تشریح جزئیات سوءقصد به وی و مدیران کرمانشاه اظهار داشت: این حوادث هرگز در گذشته رخ نداده و احتمال دارد که از بیرون مرزها سازماندهی شده باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: پس از برگزاری نشست شورای اداری دالاهو عازم منطقه ریجاب بودیم که در کمین تروریستی گرفتار شدیم و دو تن از دوستان ما نیز شهید شدند؛ همچنین راننده فرماندار و رئیس دامپزشکی منطقه در این حمله تروریستی جان باخته و فرماندار دالاهو و مدیرکل شیلات استان کرمانشاه به‌شدت آسیب دیدند.

فلاحت‌پیشه با تاکید براین مطلب که هرگز مسلح به منطقه نمی‌رویم و چنین مواردی نیز هرگز در این منطقه نداشتیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم نیروهای امنیتی بسیار سریع عاملان این حمله تروریستی را شناسایی کنند.

تسنیم

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار