آغاز جدال پرتغال و فرانسه در دیدار نهایی

                                                 دیدار نهایی یورو 2016

     پرتغال                  -                 فرانسه

به گزارش خبرگزاری فارس، جدال دو تیم ملی فوتبال پرتغال و فرانسه در فینال یورو 2016 به قضاوت مارک کلاتنبرگ در استادیوم سنت دنی - استاد دو فرانس شهر پاریس کلید خورد، دمای 26 درجه سانتیگراد، نیمه ابری با 41 درصد رطوبت، همه چیز برای خلق یک فینال دیدنی و جذاب آماده است.

* طی 24 بازی برگزار شده بین دو تیم ملی فوتبال پرتغال و فرانسه، 28 گل زده سهم برزیل قاره سبز بوده و 49 گل زده به نام فرانسه ثبت شده است. 5 پیروزی برای پرتغال و 18 پیروزی برای فرانسه، در این میان یک تساوی هم خلق شده است.

پنج بازی آخر دو تیم را نیز از نظر می‌گذرانید، به هر حال به نظر می‌رسد که فرانسه قاطعانه‌تر پا در این میدان بزرگ گذاشته است:

راستی کدامیک از این دو ابرستاره در انتهای فینال بزرگ یورو 2016 جام را بالای سر خواهد برد و جشن قهرمانی در جام پانزدهم را تجربه خواهد کرد؟

کدام تیم از میان فرانسه و پرتغال پیراهن خود را روی این تابلو آویزان خواهد کرد؟ قهرمان یورو 2016 چه تیمی خواهد بود؟

در یک روز پر از خبر و اتفاق جذاب، یورو 2016 هو هواداران خودش را دارد، ویمبلدون، توردو فرانس، جی‌.پی بریتانیا و یورو 2016 شبانه روز پر خبر و جذابی را برای هواداران ورزش رقم زدند.

19:21 - پایان ناکامی 41 ساله مقابل فرانسه و ثبت اولین برد مقابل خروس ها در دیدارهای رسمی با اولین قهرمانی پرتغال در یورو همراه خواهد بود. برتری فرانسه مقابل پرتغال در تقابل بیست و پنجم دو تیم نیز سومین قهرمانی فرانسه و پایان طلسم 32 ساله قهرمان نشدن میزبانان را در پی خواهد داشت.

19:24 - پیش بینی ESPN از ترکیب تیم ملی منتخب فینال یورو 2016:

19:34 - بیشترین تعداد حضور در تیم ملی فوتبال پرتغال:

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار