X بستن تبلیغات
5. Fixed

فیل اسپنسر آرزوی بهترین‌ها را برای آدام بویز کرد

فیل اسپنسر آرزوی بهترین‌ها را برای آدام بویز کرد

همانطور که پیش از این آدام بویز (معاون رئیس بخش روابط توسعه و انتشارات شرکت پلی‌استیشن) اعلام کرده بود، او شرکت پلی‌استیشن را برای بازگشت به عرصه ساخت بازی‌های ویدئویی ترک کرده است. اکنون فیل اسپنر (رئیس ایکس‌باکس) در توییت اخیر خود برای بویز آرزوی موفقیت کرد.

اسپنسر در توییت اخیر خود نوشت:

دوست من بهترین‌ها را در کار و تلاش جدیدت آرزو می‌کنم. در انتظار مشاهده گام‌های بعدی تو در حرفه و کارت خواهم بود.

بویز نیز در پاسخ گفت:

ممنونم فیل، از تو بخاطر رهبری ایکس‌باکس تا یک پلتفرم درجه یک باشد سپاسگذارم.

بویز برای چهار سال در شرکت پلی‌استیشن کار کرد و اکنون به دنیای ساخت بازی‌های ویدئویی باز خواهد گشت گرچه او صحبتی در مورد اینکه اینکار را در کجا انجام خواهد داد نکرده است.
پیش از کار در شرکت پلی‌استیشن بویز مدیر تولیدات شرکت کپکام در آمریکا بود، جاییکه او یک گروه تولید را بوجود آورد. پیش از ترک کپکام در اوایل سال ۲۰۱۰ او برای سه سال در این شرکت فعالیت داشت. او همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره استار بریز بود، استودیویی که بازی‌هایی نظیر Payday 2 و Brothers: A Tale of Two Sons را ساخته و در آینده نیز بازی Overkill’s The Walking Dead را تولید خواهد کرد.

حضور آدام بویز در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۵ و معرفی بازی‌های Final Fantasy VII Remake و Shenmue 3 موجب افزایش محبوبیت و شناخته شدن او شد. بویز یکی از چهره‌های برجسته شرکت پلی‌استیشن در چند سال اخیر بوده است.
آدام بویز از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۳ در شرکت‌های الکترونیک‌آرتز، ای‌سی مارکت، کدیوس و نِکست لول گیمز فعالیت داشت و پس از آن از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۷ به عنوان تهیه کننده اجرایی در میدوی گیمز، از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ به عنوان مدیر تولید در شرکت کپکام، از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ به عنوان رئیس بیفی مدیا، از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره استار بریز و از سال ۲۰۱۲ تا سال جاری نیز در شرکت پلی‌استیشن مشغول به کار بوده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار