سگ های زنده یاب در «برج سلمان»

سخنگوی جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: در حال حاضر علاوه بر نیروهای امدادی، سگ‌های زنده‌یاب نیز در محل حادثه حضور دارند تا در صورت تخریب و ریزش احتمالی ساختمان، این نیروها شروع به فعالیت کنند.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: در حال حاضر علاوه بر نیروهای امدادی، سگ‌های زنده‌یاب نیز در محل حادثه حضور دارند تا در صورت تخریب و ریزش احتمالی ساختمان، این نیروها شروع به فعالیت کنند.

مجتبی محمودی در گفت‎وگویی اظهار کرد: مدیریت عملیات باید همه نیروها را آماده‌باش در صحنه فرابخواند، اما هیچ اعلامی برای این حادثه به هلال احمر استان نشده بود.

وی ادامه داد: باید در چنین حوادثی همه ارگان‌های مرتبط با بحران در حال آماده‌باش قرار گیرند، اما عملی برای اجرای این امر اتفاق نیفتاد و نیروهای امدادی هلال احمر به دستور خود مدیرعامل جمعیت، به محل حادثه رفتند.

محمودی افزود: در حال حاضر علاوه بر نیروهای امدادی، سگ‌های زنده‌یاب نیز در محل حادثه حضور دارند تا در صورت تخریب و ریزش احتمالی ساختمان، این نیروها شروع به فعالیت کنند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر هلال‌احمر به صورت آماده‌باش و به عنوان نیروهای پشتیبان در صحنه قرار دارند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار