انتقال مصدوم «برج سلمان» به بیمارستان

مدير حوادث و فوريت‌هاي پزشکي دانشگاه علوم پزشکي مشهد از انتقال یک مصدوم در حادثه آتش سوزی برج سلمان به بیمارستان خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مدير حوادث و فوريت‌هاي پزشکي دانشگاه علوم پزشکي مشهد از انتقال یک مصدوم در حادثه آتش‌سوزی برج سلمان به بیمارستان خبر داد.

رضا وفایی‌نژاد در گفت‌وگویی اظهار کرد: همچنین سه یا چهار نفر دیگر در آمبولانس‌‎های محل حادثه توسط تکنسین‌ها در حال درمان هستند.

همچنین معاون خدمات شهری و محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: از سرایت آتش‌سوزی به دیگر ساختمان‌ها و منازل مسکونی جلوگیری شده و تا نیم ساعت دیگر، آتش‌سوزی به طور کامل اطفا می‌شود.

خلیل‌الله کاظمی در گفت‌وگوی خبری در شبکه خراسان رضوی، اظهار کرد: در حال حاضر تنها ضلع شرقی برج سلمان دچار آتش شده و خوشبختانه از سرایت آتش به دیگر ساختمان‌ها و منازل مسکونی جلوگیری شده است.

وی افزود: احتمال دارد اطفاء حریق نیم ساعت تا 45 دقیقه دیگر ادامه داشته باشد.

کاظمی خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ مورد محبوسی از شهروندان در این برج گزارش نشده است.

وی یادآور شد: برج سلمان به علت ارتفاع آن و جنس نمای آن، قدرت آتش‌گیری بسیار بالایی داشت و از سه جهت دچار آتش‌سوزی شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار