اظهار نظر وزارت کشور درباره حمله تروریستی ریجاب

حسینعلی امیری، قائم مقام وزیر کشور پیرامون سوء قصد تروریستی در شهر ریجاب به نماینده اسلام آباد غرب و فرماندار دالاهو گفت: حشمت الله فلاحت پیشه و فرامرز اکبری مورد حمله مسلحانه افراد ناشناسی که با یک دستگاه پژو 405 بودند قرار می گیرند که دونفر در این حادثه مسلحانه جان خود را از دست داده و دو نفر مجروح شده اند.

خبرگزاری میزان: پیرامون حادثه ریجاب گفت :هویت حمله کنندگان به ماشین فرماندار دالاهو و نماینده اسلام آباد غرب مشخص نیست که به چه گروهی تعلق دارند . اکنون هم نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در منطقه برای دستگیری آنها حضور دارند.

به گزارش ایسکانیوز؛ حسینعلی امیری، قائم مقام وزیر کشور پیرامون سوء قصد تروریستی در شهر ریجاب به نماینده اسلام آباد غرب و فرماندار دالاهو گفت: حشمت الله فلاحت پیشه و فرامرز اکبری مورد حمله مسلحانه افراد ناشناسی که با یک دستگاه پژو 405 بودند قرار می گیرند که دونفر در این حادثه مسلحانه جان خود را از دست داده و دو نفر مجروح شده اند.


سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه دو نفر در این حادثه جان باخته اند اضافه کرد: یکی از سرنشینان و راننده خودرو حامل فرماندار و نماینده اسلام آباد غرب درگذشتند.

وی گفت: فرماندار دالاهو مجروح شده و حشمت الله فلاحت پیشه در حال پیاده شدن از ماشین آسیب جزئی دیده است و جراحت او ناشی از اصابت گلوگه نیست.

امیری بیان کرد: هویت حمله کنندگان مشخص نیست که به چه گروهی تعلق دارند ، اکنون هم نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در منطقه تلاش دارند تا آنها را دستگیر کنند و اینکه گفته می شود این اقدام از سوی گروهک پژاک صورت گرفته اکنون نمی توانیم هیچ ماهیتی را تایید و مشخص کنیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار