کانتونا: پرتغال مثل کچاپ است

اریک کانتونا، اسطوره فوتبال فرانسه، در ویدئویی که یورو اسپورت منتشر کرده، تحلیل جالبی از فینالیست های یورو ارائه داد.

به گزارش مشرق، امشب فرانسه در دیدار نهایی یورو 2016 مقابل پرتغال قرار می گیرد و کانتونا اعتقاد دارد علی رغم اینکه پرتغال نتوانست در بیشتر دیدارهایش در طول 90 دقیقه به پیروزی برسد، اما فرانسوی ها باید کاملا مراقب باشند.

او در این ویدئو گفت:" ناراحتی تمام شد. فرانسه سرانجام توانست در یک دیدار رسمی آلمان را شکست بدهد. در شب دیوانه کننده مارسی ما مبارزان زیادی داشتیم اما فقط یک قهرمان وجود داشت آنتوان گریزمان. ترکیبی بی نقص از جوانی، مهارت و جسارت؛  او در فینال چمپیونزلیگ را از دست داد اما باز هم حاضر شد در مقابل آلمان پنالتی بزند.

شواینی باید به توصیه های سرمربی اش گوش کند، این دست هایت را همیشه داخل جیب بگذار. و گل دوم یک ضربه نوک پا از بین انبوه پاهایی که مقابلش قرار گرفته بود. البته کپی رایت این گل متعلق به گرد مولر است.

پرتغال هم به فینال رسید، خدای من آنها همیشه زیبا بازی نکرده اند. 5 بازی بدون پیروزی در وقت های قانونی. اما رونالدو همیشه می گوید پرتغال مانند یک بطری کچاپ است. شاید 90 دقیقه چیزی از آنها نبینید اما ناگهان سرازیر می شوند!"

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار