X بستن تبلیغات
5. Fixed

شایعه: Desire 10 پرچم‌دار میان‌رده‌های اچ‌تی‌سی در راهست

اچ‌تی‌سی قصد ندارد دست از صنعت موبایل بکشد و ظاهرا می‌خواهد آنقدر گوشی همراه هوشمند تولید کند تا چه بسا گره بخت بازار موبایلش باز شود. اخیرا شایع شده که Desire 10 به عنوان پرچمدار میان‌رده‌های اچ‌تی‌سی در راهست.

اگر پیگیر اخبار صنعت موبایل هستید حتما به خوبی می‌دانید که واحد موبایل اچ‌تی‌سی روزگار خوبی را سپری نمی‌‌کند؛ این شرکت به فروش HTC 10 دل بسته بود که این گوشی نیز ظاهرا نخواهد توانست خون تازه‌ای در کار و کاسبی آشفته واحد موبایل اچ‌تی‌سی جاری کند. به این ترتیب چاره‌ای برای ا‌چ‌تی‌سی به غیر از عرضه گوشی‌‌های هوشمند متنوع‌تر در رده‌های مختلف باقی نمی‌ماند. اینجاست که شایعات تولید HTC Desire 10 منطقی به نظر می‌رسد.

بد نیست بدانید این شایعه از منبع معتبری نیز منتشر شده است، ایوان بِلَس (Evan Blass) که ید طولایی در انتشار اخبار گوشی‌های مختلف هوشمند دارد، شایعه حضور HTC Desires 10 را در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرده است. شوربختانه باید گفت در حال حاضر خبر دیگری از مشخصات فنی این گوشی جدید اچ‌تی‌سی به میان نیامده است؛ اما انتظار می‌رود Desires 10 به لحاظ سخت‌افزاری از گوشی‌های حاضر خانواده Desires، اچ‌تی‌سی یک سر و گردن بالاتر باشد و نقش پرچمدار خانواده Desires را بازی کند.

ایوان بلس برای این باور است که HTC Desire 10 تا اواخر پاییز امسال روانه بازار می‌شود. اگر طرفدار گوشی‌های هوشمند اچ‌تی‌سی باشید حتما به یاد دارید که اچ‌تی‌سی، گوشی Desire 820 خود را در مراسم IFA آلمان رونمایی کرد و با این حساب می‌توان انتظار داشت که در IFA 2016 نیز شاهد رونمایی HTC Desire 10 باشیم.

androidcentral.com

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار