X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫نخستین فیلم وعکس های حمله تروریستی در کرمانشاه+فیلم و عکس

رکنا: عصر امروز یک گروه از مسئولان محلی کرمانشاه( شامل فرماندار اسلام آباد غرب، حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی) در هنگام بازدید از منطقه مرزی ریجاب مورد سوء قصد قرار گرفتند. در این سو قصد "فرامرز اصغری" فرماندار اسلام آباد چند تیر خورد و در حال حاضر در اتاق عمل است و حال وی وخیم است. هیچ آسیبی به آقای فلاحت پیشه نرسیده و تنها بخشی از ابروی وی خراشیده شده است. متاسفانه در این حادثه تروریستی راننده آقای فلاحت پیشه به همراه حجت اله نیک عزم رییس قبلی شبکه دامپزشکی به دست گروه های تروریستی به شهادت رسیدند.

به گزارش رکنا،ساعت 14 و 40 دقیقه امروز ، پس از بازگشت هیئتی متشکل از مدیران استانی و مسئولان شهرستان دالاهو از منطقه ریجاب ، کاروان مسئولان ، توسط حدود 5 سرنشین یک دستگاه پژو پارس سربی رنگ به رگبار بسته شد که بر اثر آن ، راننده اتومبیل فرماندار جان باخت و فرامرز اکبری فرماندار دالاهو  و همچنین  محافظ نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو از ناحیه ران و سید فرزاد افضلی مدیرکل شیلات استان کرمانشاه هم از ناحیه ساق پا مورد اصابت گلوله قرار گرفتند، هنوز هویت و انگیزه ضاربان مشخص نیست.

تصاویر مربوط به نخستین فیلم وعکس های حمله تروریستی در کرمانشاه+فیلم و عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار