X بستن تبلیغات
5. Fixed

۵۷ حوزه در خراسان شمالی به برگزاری آزمون سراسری اختصاص یافت

عباس سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، آزمون سراسری دانشگاه‌ها و موسسات عالی کشور در ۵۷ حوزه و در هشت شهرستان خراسان شمالی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در رقابت‌های آزمون سراسری امسال، خراسان شمالی ۱۱ هزار و ۸۸۹ نفر داوطلب شامل هفت هزار ۲۷۵ نفر دختر و چهار هزار ۶۱۴ نفر پسر دارد که در این آزمون با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

سعیدی تصریح کرد: داوطلبان در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، در صورت مشاهده هرگونه مشکل یا مغایرت اطلاعات مندرج در کارت با مشخصات، با مراجعه به اداره آموزش‌وپرورش شهرستان نسبت به رفع نقص کارت خود اقدام کند.

وی افزود: این آزمون همزمان با سراسر کشور، صبح روز پنجشنبه ۲۴ تیرماه جاری در رشته علوم انسانی و عصرپنج‌شنبه در گروه هنر و صبح روز جمعه ۲۵ تیرماه در رشته علوم تجربی و عصر جمعه در گروه زبان‌های خارجی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از امروز آغاز و تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه دارد و داوطلب می‌توانند نسبت به دریافت کارت خود در این مدت اقدام کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار