میلیونر شدن دختری که از مرگ جان سالم به در برده (عکس) -آکا

,[categoriy]

میلیونر شدن دختری که از مرگ جان سالم به در برده (عکس) -آکامیلیونر شدن دختری که از مرگ جان سالم به در برده (عکس) -آکا

آکاایران: میلیونر شدن دختری که از مرگ جان سالم به در برده (عکس)

آکاایران: به گزارش آکا ایران ملاله یوسف زی ، کم سن و سال ترین برنده جایزه نوبل صلح می باشد. شهرت او با نجاتش از عملیات ترور شبه نظامیان طالبان آغاز شده است.شبه نظامیان اکتبر ۲۰۱۲ تلاش کردند او را در اتوبوس مدرسه اش بکشند؛ اما زنده ماندنش باعث شده است دفاعش را از حق تحصیل دختران ادامه دهد.

به گزارش آکاایران: ملاله برای درمان به بریتانیا منتقل شده است، جایی که اکنون محل زندگی او می باشد. محافل جهانی به طور مرتب او را برای سخنرانی فرا می خوانند.  او برای هر سخنرانی، ۱۵۲ هزار دلار دریافت می کند.سخنگوی انتشارات نلسون بوک ریسرچ هم می گوید که کتاب «من ملاله هستم»

,[categoriy]

که در سال ۲۰۱۳ منتشر شده است، بیش از ۲۸۷ هزار نسخه در بریتانیا فروخت که قیمت آن به حدود ۲.۲ میلیون پوند انگلیس (۳میلیون دلار) رسیده است. بیش از ۱.۸ میلیون نسخه هم در سطج جهان فروخته شده است. ملاله همچنین صندوقی برای حمایت از برنامه های آموزش دختران

در کشورهای توسعه یافته تاسیس کرده است. خانواده اش هم شرکتی برای حمایت از حقوق خصوصی اش تاسیس کرده است که ارزش آن ۱۸۷ میلیون پوند انگلیس برآورد می شود.پیشتر ملاله در کنفرانسی در لندن از کشورهای جهان خواست ۱.۴ میلیارد دلار برای آموزش کودکان سوریه اختصاص دهند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار