تالار هنر جشنواره فصلی تاتر برگزار می‌کند

فرهنگ > هنر - همشهری آنلاین:
تالار هنر با هدف حمایت از هنرمندان و فعالین عرصه هنرهای نمایشی، امکان حضور و استفاده بهتر و بیشتر از تجربه و دانش هنرمندان، کارشناسان و گروه های فعال تئاتری و کشف استعداد و ارتقاء سطح فعالیت نمایشی در شهر اصفهان جشنواره های فصلی تئاتر برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومي‌ تالار هنر، تالار هنر با هدف حمايت از هنرمندان و فعالين عرصه هنرهاي نمايشي، امكان حضور و استفاده‌ي بهتر و بيشتر از تجربه و دانش هنرمندان، كارشناسان و گروه‌هاي فعال تئاتري و كشف استعداد و ارتقاء سطح فعاليت نمايشي در شهر اصفهان جشنواره هاي فصلي تاتر برگزار مي‌كند.

حميد رضا مكارمي‌ مدير تالار هنر در اين خصوص گفت: اين جشنواره با هدف تقويت و ارتقاء فرهنگ عمومي‌شهروندان شهر اصفهان به كمك هنرهاي نمايشي در فصل تابستان در دو بخش نمايش هاي بيروني - محيطي، نمايش هاي كوتاه برگزار مي‌شود.

مكارمي‌ تصريح كرد: موضوعات جشنواره شامل؛ مضامين حقوق شهري، هويت و كرامات انساني، تحكيم نهاد خانواده، فرهنگ همسايگي و آپارتمان نشيني، فرهنگ عفاف و پاكدامني، مشاركت عمومي‌ در زندگي شهري، تشكل هاي مردمي‌و نقش آن در فرهنگ شهري، نشاط و شادي و طراوت در زندگي شهري و خانوادگي، مضامين مربوط به دفاع مقدس و فرهنگي ايثار، تكريم خانواده شهدا و معرفي شهداي اصفهان، معرفي مفاخر و نخبگان شهر اصفهان، موضوعات مرتبط با شهر اصفهان (تاريخ و ابنيه تاريخي، زاينده رود، جذب گردشگران و گردشگري و ...) مي‌باشد.

آخرين مهلت ارسال آثار در بخش نمايش هاي بيروني محيطي يكم مرداد ماه، و ارسال نمايشنامه هفتم مرداد مي‌باشد.

علاقمندان جهت ارسال آثار و شركت در جشنواره مي‌توانند به دبيرخانه جشنواره تالار هنر واقع در ميدان لاله مراجعه و يا با شماره تلفن 35660881 مراجعه فرمايند.

شايان ذكر است اين برنامه به صورت فصلي برگزار مي‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار