رئیس جمهوری با جدیت پیگیر موضوع فیش های نجومی است

نماینده مجلس: رئیس جمهوری با جدیت پیگیر موضوع فیش های نجومی است نماینده مردم کرج درمجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه اخیر رئیس جمهوری در خصوص فیش های حقوقی نجومی گفت: این بیانیه نشان می دهد که رئیس قوه مجریه با جدیت پیگیر موضوع فیش های نجومی است.

نماینده مردم کرج درمجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه اخیر رئیس جمهوری در خصوص فیش های حقوقی نجومی گفت: این بیانیه نشان می دهد که رئیس قوه مجریه با جدیت پیگیر موضوع فیش های نجومی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمد جواد کولیوند درگفت و گو با ایرنا افزود: دراین زمینه باید فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر عزل مدیران خاطی و برگشت پول ها به سیستم حکومتی فصل الخطاب قرارگیرد.
وی ادامه داد :موضوع فیش های حقوقی نجومی حاکی ازآن نیست که در پرداخت ها نظام خدمات واحد نداریم بلکه این پرداخت های نجومی مربوط به پاداش ها و وام های سنگین بوده که دست درازی به بیت المال است .
کولیوند گفت: دیوان محاسبات، دستگاه قضایی باید برخورد منطقی و جدی داشته باشند و با توجه به شرایط اقتصادی و وضعیت فقر جامعه رفع سریعتر این مشکل ضروری است.
وی خاطرنشان کرد: روز گذشته نیز دیوان محاسبات کشور در این زمینه 123 پرونده تشکیل داد که اقدام مثبتی برای بررسی سریع موضوع است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار