دستور دادستان کل کشور برای رسیدگی ویژه به حمله مسلحانه در کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجتبی ملکی درباره حادثه یاد شده اظهار کرد: آقای فلاحت پیشه به همراه فرماندار شهرستان دالاهو و تعدادی از مدیران استانی برای برگزاری یک جلسه مردمی عازم منطقه‌ای به نام «ریجاب» بوده‌اند اما در مسیر چند فرد مسلح، جاده را به رگبار می‌بندند. 

دادستان کرمانشاه افزود: متأسفانه در این حادثه دو نفر کشته و فرماندار دالاهو و یک نفر دیگر نیز مجروح شده‌اند اما خوشبختانه برای خود آقای فلاحت پیشه مشکلی پیش نیامده است.

وی تصریح کرد: پس از وقوع حادثه، عوامل تیراندازی، ماشین خود را به آتش کشیده‌ و به سمت کوه‌های محل که در نزدیکی مرز قرار دارد، متواری شده‌اند. 

ملکی گفت: پس از وقوع این حادثه دادستان کل کشور بلافاصله دستور رسیدگی موضوع به صورت ویژه را صادر کرد  تا ان‌شاءالله عوامل این حادثه در اسرع وقت شناسایی شوند.

دادستان کرمانشاه یادآور شد: تاکنون کسی در این رابطه دستگیر نشده ولی از ماشینی که به آتش کشیده شده، اطلاعاتی به دست آمده که در حال بررسی است.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار