تجمع مردمی مدافعین حریم خانواده در ورامین برگزار می شود

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محسن محمودی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به این نکته که هفته عفاف و حجاب بهترین فرصت برای تبیین و گسترش فرهنگ حجاب است، اظهار داشت: دشمنان اسلام به خوبی متوجه شده اند که چادر زنان و بانوان به عنوان نقطه قوت شیعه محسوب می شود.

امام جمعه موقت ورامین افزود: دشمن طی سال های اخیر و در قالب جنگ نرم و فرهنگی، کوشیده است تا زنان و بانوان شیعه را از عفت فاطمی و حجاب دور سازد.

وی ادامه داد: هفته عفاف و حجاب یادآور مجاهدت و شجاعت زنان این سرزمین در دفاع از حجاب است و باید زنان و بانوان ما با همه توان و ظرفیت از این یادگار ارزشمند پاسداری کنند.

محمودی بیان داشت: صبح روز یکشنبه، جلسه عفاف و حجاب با حضور فعالان حوزه زنان در شهرستان ورامین برگزار شد و برنامه های ویژه ای برای گرامیداشت هفته حجاب و عفاف  تدارک دیده شده است.

امام جمعه موقت ورامین گفت: شهرستان ورامین همواره در دفاع از ارزش های اسلامی پیشگام بوده و همزمان با هفته عفاف و حجاب، تجمع مردمی مدافعین حریم خانواده در این شهرستان برگزار می شود.

وی ادامه داد: تجمع مردمی مدافعان حریم خانواده روز چهارشنبه از ساعت ۱۸ آغاز می شود و خانواده های ورامینی با طی کردن مسیر میدان امام حسین(ع) تا میدان امام خمینی(ره)، پاسداری خود را از عفت و حجاب فاطمی نشان می دهند.

محمودی گفت: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ورامین نیز بر حضور پرشور خانواده ها در این مراسم تأکید کرده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار