پوشش عجیب یک ملی پوش دیگر پس از سوشا مکانی + تصاویر

لژیونر فوتبال کشورمان در یونان لباس های جدیدی می پوشد که اگر گلر فصل پیش پرسپولیس آنها را پوشیده بود، حسابی سر و صدا می کرد.

پوشش عجیب یک ملی پوش دیگر پس از سوشا

پوشش عجیب یک ملی پوش

اخیرا تصاویری از کریم انصاری فرد در فضای مجازی منتشر می شود که جای تاسف و تعجب دارد. عکس هایی که لژیونر ایرانی شاغل در فوتبال یونان را با لباسی غیرمتعارف نشان می دهد.

کریم که در سایپا بازیکن بی حاشیه ای بود و به همین دلیل تا آقای گلی لیگ برتر و پوشیدن پیراهن تیم ملی رشد کرد، وقتی پیراهن پرسپولیس را پوشید، غرق در حواشی این تیم محبوب شد و با افتی فاحش جایگاه ثابت خود در تیم ملی را از دست داد.

او حالا چند سالی است در فوتبال اروپا مشغول است و معمولا هم با توجه به درسی که از حضور پرحاشیه اش در پرسپولیس گرفت، دور از حواشی گام برمی دارد اما این عکس های عجیب یک بار دیگر کریم انصاری فرد را در کانون توجه قرار داد و باعث شد منتقدین بپرسند آیا اگر یکی مثل سوشا مکانی که اسمش در فوتبال ما بد در رفته این پیراهن را می پوشید، دوباره زیر رگبار انتقادات قرار نمی گرفت؟

باور کنید اگر مشابه این لباس را سوشا می پوشید الان همه به او حمله می کردند. امیدواریم کریم همچنان سر به زیر بماند و از پوشیدن این لباس های غیرمتعارف خودداری کند.

  پوشش عجیب یک ملی پوش دیگر پس از سوشا

پوشش عجیب کریم انصاری فرد

پوشش عجیب یک ملی پوش دیگر پس از سوشا

کریم انصاری فرد

پایتخت

اخبار مرتبط:

عکس یادگاری کریم انصاری فرد با کریستیانورونالدو + عکس

پاسخ طوفانی کریم انصاری فرد به اظهارات جنجالی برانکو

مراسم معارفه انصاری فرد در اسپانیا + تصاویر

کریم انصاری‌فرد آقای گل لیگ یازدهم شد

حرف تکان ‌دهنده لژیونر تیم کی‌روش

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار