گروهک پژاک؛ عامل احتمالی ترور فلاحت پیشه

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس جزئیاتی از سوء‌قصد به نماینده اسلام‌آباد غرب و دالاهو را تشریح کرد.

خبرگزاری تسنیم: احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به جزئیاتی از حادثه سوء‌قصد به نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس گفت: در این حادثه علاوه بر کشته شدن راننده فرماندار، خودِ فرماندار شهرستان دالاهو نیز زخمی شده که در حال حاضر به علت وخامت وضعیت جسمی‌اش توسط یک تیم پزشکی تحت عمل جراحی است.

وی افزود: در حادثه سوء‌قصد به نماینده اسلام‌آباد غرب، آقای نیک‌مرز، مسئول دامپزشکی شهرستان دالاهو نیز کشته شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس اضافه کرد: آقای فلاحت‌پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب امروز، پس از سرکشی به حوزه‌های انتخابیه‌اش مورد سوء‌قصد قرار گرفت.

صفری اظهار کرد: عکسهای تروریستها موجود است و احتمال حمله تروریستی از سوی گروهک پژاک وجود دارد، اما هنوز نمی‌توان به صورت قطعی درباره آن اظهار نظر کرد.

به گزارش تسنیم، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی در مسیر شهر ریجاب مورد سوء‌قصد قرار گرفت و زخمی شد.

نماینده اسلام‌آباد غرب و دالاهو همراه با جمعی از مسئولان استانی در مسیر حضور در نشست مردمی بوده که 4 نفر با بستن مسیر به‌روی وی و هیئت همراه آتش گشوده‌اند.

در این درگیری فرماندار دالاهو زخمی و راننده فرماندار کشته شد.

همچنین افراد ضارب با به آتش‌کشیدن ماشین خود، پیاده به‌سوی نواحی مرزی گریخته‌اند. حال عمومی حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده اسلام‌آباد غرب و دالاهو خوب است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار