‫فیلم تکان دهنده از تلاش مردم برای مقابله با آتش‌سوزی / مراتع کرمانشاه 7 روز است که می سوزد+فیلم

رگنا: یکی از مخاطبان این تصاویر را از تلاش مردم برای مهار آتش‌سوزی در شهرستان ثلاث باباجانی در کرمانشاه فرستاده است. بنا بر برخی گزارش‌ها این آتش سوزی همچنان مهار نشده است.

مخاطب ما درباره این آتش‌سوزی نوشته: «کمی پس از شروع آتش سوزی تیمهای امدادی منابع طبیعی و انجمن های مردم نهاد زیست محیطی وارد عمل شدند اما به دلیل کوهستانی بودن و مراتع پر پشت گیاهی، آتش، منطقه‌ای وسیع را در بر گرفت. روز 15 تیرماه آتش سوزی وارد مرحله بحرانی شد و تیمهای بسیج مردمی تشکیل و به منطقه اعزام شدند. متاسفانه عمق آتش سوزی به حدی بود که نزدیک به هزار نفر از مردم شهر ثلاث باباجانی به صورت شیفتی کار مهار آتش را برعهده گرفتند. با درخواست انجمن های مردم نهاد محیط زیستی از همکاران خود در شهرستانهای همجوار و خارج استانی به یاری شتافتند. روز اول عید نیز مردم بعد از نماز به صورت خودجوش به منطقه رفتند و با یک کار گروهی بی نظیر و تاریخی آتش را در ساعت ۹ شب مهار کردند.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار