آخرین وضعیت مجروحان حادثه "&am

به گزارش انتخاب، دکتر ساره محمدی  اظهار کرد: متاسفانه در حادثه حمله به خودروی نماینده اسلام آبادغرب دو نفر کشته و سه نفر مجروح شدند.

وی تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه غلامرضا کرمی راننده خودرو در سر صحنه حادثه و حجت‌الله نیک عزم یکی از پرسنل دامپزشکی بر اثر خونریزی بسیار در اتاق عمل جان خود را از دست دادند.

وی افزود: این حادثه سه مجروح نیز داشته که فرامرز اکبری فرماندار دالاهو یکی از مجروحان این حادثه بود که با انتقال به بیمارستان امام خمینی(ره)  اسلام آبادغرب و انجام عمل جراحی، خونریزی او بند آمده و در حال حاضر در حال انتقال به بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه است.

وی تصریح کرد: هم‌چنین سیدفرزاد افضلی مدیرکل شیلات  استان نیز یکی دیگر از مجروحان این حادثه است که از ناحیه مچ پا دچار جراحت شد که در حال حاضر اقدامات درمانی برای او در بیمارستان طالقانی کرمانشاه در حال انجام است.

محمدی اظهار کرد: در این حادثه بختیاری از همراهان نماینده اسلام آبادغرب هم از ناحیه دست دچار آسیب شد که اقدامات درمانی برای او نیز در حال انجام است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: در این حادثه حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب در مجلس به وسیله شیشه‌های شکسته خودرو دچار جراحت شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار