گزارش زنده ایسنا از فینال یورو 2016 / پاریس قلب فوتبال اروپا

دو تیم فرانسه و پرتغال برای تعیین قهرمان پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا باید برابر هم به میدان بروند.

به گزارش ایسنا، تا پایان یورو 2016 تنها یک بازی دیگر باقی مانده است که بدون شک، حساس‌ترین بازی هم خواهد بود چراکه تکلیف تیم قهرمان را مشخص خواهد کرد. دو تیم فرانسه و پرتغال به فینال راه پیدا کردند و امشب بازی نهایی را برگزار خواهند کرد.  

18:35 دیدار دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین خاطر سرمربیان خیلی از تیم های ملی نیز در ورزشگاه حضور دارند. در همین راستا برخی منابع خبری از دعوت فیلیپه اسکولاری از سوی رییس فدراسیون فوتبال پرتغال برای حضور در دیدار نهایی خبر داده‌اند.

18:38 با توجه به نزدیکی بلژیک با فرانسه، هواداران بلژیکی که تیمشان به توفیقی در این دوره دست نیافت، نیز از تیم ملی فرانسه حمایت خواهند کرد. در بسیاری از فن فست هایی که در اطراف ورزشگاه برپا شده است هواداران بلژیکی در کنار هواداران فرانسوی به حمایت از این تیم پرداختند.

18:40 رافائل واران که به دلیل مصدومیت این رقابت ها را از دست داده است در ورزشگاه حضور دارد. مدافع رئال مادرید پیش بینی کرده است که تیمش این دیدار را با نتیجه 2 بر یک به نفع خود به پایان می رساند.

18:50 روزنامه "رکورد" معروف ترین روزنامه پرتغالی امروز در تیتر یک خود نوشته است که "ما اشک شوق می خواهیم". 12 سال بعد از حضور پرتغال در فینال یورو 2004 دوباره به این کشور فرصت حضور در فینال یورو رسیده است و اینبار پرتغالی ها امیدوار هستند فینال دوره قبل که با شکست پرتغال همراه بود اینبار به برد این کشور منجر شود.

19:00 هر کدام از بازیکنان پرتغال در صورت قهرمانی در یورو 2016 و پیروزی برابر فرانسه مبلغ 275 هزار یورو پاداش دریافت خواهند کرد. این مبلغ در مذاکره ای که قبل از یورو 2016 بین کاپیتان تیم ملی پرتغال و رئیس فدراسیون فوتبال این کشور صورت گرفته است تصویب شده است.

19:08 مانوئل والس نخست وزیر فرانسه تاکید کرده است بازی در خانه باعث می شود که فرانسه شکست پذیر باشد و این تیم با حمایت هواداران خود، پرتغال را در فینال یورو 2016 با شکست روبرو خواهند کرد.

19:15 بیش از 10 هزار هوادار پرتغالی در کشور فرانسه حضور دارند تا با حضور در ورزشگاه تیم خود را تشویق و حمایت کنند. به این ترتیب امشب پاریس قلب مردم پرتغال شده است.

19:33 گری لینه کر معتقد است کریستیانو رونالدو برای اثبات خود به قهرمانی در یورو نیاز ندارد و این بازیکن تاکنون توانسته است خود را اثبات کند. او همچنین عنوان کرد پوگبا فاصله زیادی دارد تا به پلاتینی و زیدان برسد.

ادامه دارد...

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار