X بستن تبلیغات
5. Fixed

تجمعات روز عفاف و حجاب همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» دوشنبه  21 تیر ماه همزمان با روزحجاب و عفاف و سالروز به شهادت رسیدن معترضان به کشف حجاب توسط حکومت رضاخان پهلوی، تجمع ملی «مدافعان حریم خانواده» از ساعت 17 همزمان در 25 میدان اصلی تهران و سراسر کشور برگزار می‌شود.

روح الله یگانه نوبخت، مسئول کمیته فرهنگی این ستاد در استان تهران با اعلام این خبر گفت: این روز را برای تبیین نقش حیا درخانواده‌مداری و اهمیت آن انتخاب کردیم تا همگی بدانیم که بر پای این اخلاق، خون‌هایی در عرصه ملی و بین‌المللی داده شده! در 21 تیرماه در ایران جنایت پهلوی به دنبال پروژه کشف حجاب اتفاق افتاد و مردم در مسجد گوهرشاد جهت اعتراض جمع می‌شوند و بدست شاه و ارتش وی شهید شده و به قتل می‌رسند.

به گفته وی شعار این تجمع با توجه به میزان علاقه‌مندی مردم ایران به خانواده‌هایشان «من خانواده‌ام را دوست دارم» تعیین شده است و برنامه‌هایی مانند تجلیل از فعالان، مدال آفرینان و خانواده های موفق شناسایی شده در برخی مناطق، خواندن بیانیه در حمایت از خانواده، اجرای تواشیح، سرود، تئاتر، پرده‌خوانی، برگزاری نمایشگاه محیطی عکس، پوستر، دعوت از کارشناسان، مشاوره‌های رایگان، بازی برای کودکان در نظر گرفته شده است.

نوبخت با اشاره به اظهار نظر رابرت مرداخ(رابرت مرداک) رهبر جریان رسانه‌ای غرب در خصوص به لجن کشاندن خانواده ایرانی گفت: این عنصر صهیونیست در اظهارات خود گفته است که «اگر بخواهیم جامعه ایرانی را نابود کنیم باید خانواده ایرانی را به لجن بکشیم و اگر خانواده ایرانی را بخواهیم تخریب کنیم باید زن و مادر ایرانی را به فساد بکشیم» و ابنک دغدغه‌مندان فرهنگی بر اساس احساس مسئولیت و آموزه‌های دینی بر آن شدند تا برای تقویت هویت ایرانی-اسلامی قدمی بردارند و نقطه آغاز این کار روز ملی عفاف و حجاب است.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار