بازی Fallout Shelter به PC می‌آید + بروزرسان جدید برای نسخه موبایل

بازی Fallout Shelter به PC می‌آید + بروزرسان جدید برای نسخه موبایل

شما می‌توانید به‌زودی بازی Fallout Shelter که در ابتدا برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر شده بود را در رایانه شخصی خود داشته باشید و از تجربه آن لذت ببرید. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

طبق متنی که بتزدا به‌صورت رسمی منتشر کرد، نسخه رایانه‌های شخصی Fallout Shelter و بروزرسان ۱٫۰۶ نسخه‌های موبایلی تا پنج روز دیگر عرضه می‌شوند. اگر به حرف‌های بتزدا اعتماد کنیم، نسخه‌ رایانه‌های شخصی و بروزرسان ۱٫۰۶ باید در روز چهارشنبه، ۱۳ جولای (مصادف با ۲۳ ماه جاری) یا پنجشنبه، ۱۴ جولای به انتشار برسند. همچنین، شما را به خواندن متنی که بتسدا منتشر کرد، دعوت می‌کنیم:

تا پنج روز دیگر با بزرگ‌ترین بروزرسان Fallout Shelter روبه‌رو می‌شوید.

در طول رویداد E3 2016 اعلام شد که بروزرسان ۱٫۰۶، بروزرسان خیلی بزرگی است که مکان‌های جدید برای دیدن، دشمنان جدید برای شکست دادن و شخصیت‌های جدید برای اضافه کردن به پناهگاه (Vault) خود دارید. همچنین، شما قادر خواهید بود که ساکنان خود را به بیرون از پناهگاه انتقال دهید تا به انجام کارهایی که شما مشخص کرده‌اید، برسند و قابل ذکر است که یک سیستم مبارزه کاملا جدید در بازی گنجانده شده است.

بتسدا هنوز می‌تواند اطلاعاتی را به اشتراک بگذارد، ولی با توجه به اینکه تاریخ انتشار بازی تا چند روز دیگر است، ترجیح می‌دهیم تا خودمان خصوصیات جدید را تجربه کنیم. یکی از مواردی که دوست داریم بدانیم، پی بردن به این است که آیا نسخه رایانه‌های شخصی نسبت به نسخه موبایلی تغییری به خود دیده است یا خیر و اگر تغییراتی به وجود آمده، آنها مقایسه شوند. اگر اطلاعات دیگری از نسخه رایانه‌های شخصی و بروزرسان ۱٫۰۶ منتشر شد، حتما به اطلاع شما می‌رسانیم.

Fallout Shelter یک بازی رایگان می‌باشد و چندی پیش اعلام شد که تاکنون، این بازی ۵۰ میلیون بار دانلود شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار