تروفی‌ها برای The Tomorrow Children موجود شدند

تروفی‌ها برای The Tomorrow Children موجود شدند

تروفی‌ها، برای عنوانِ انحصاری پلی‌استیشن ۴، یعنی The Tomorrow Children موجود شده‌اند و در وب‌سایت PSN Profiles قابل مشاهده‌اند. کل این تروفی‌ها، یازده‌تاست که به یک طلا، چهار نقره و شش برنز تقسیم می‌شوند. در ادامه همراهِ گیمفا باشید.

بیشتر تروفی‌ها، برای انجام یک عمل خاص در زمانی مشخص است، مانند بازدید از شهرها، شکست‌دادن ایزورگ‌ها (Izverg) و زنده‌کردن (Revive) همراهان‌تان. برای به‌دست‌آوردن تنها تروفی طلا، باید به سطح ۳۰ برسید و تروفی برنزی هم برای رسیدن به سطح ۲ موجود است. اکنون شما را به دیدن لیست تمام تروفی‌ها دعوت می‌کنیم.

تروفی طلا

The Big 3-0: رسیدن به سطح ۳۰

تروفی نقره

Thirst For Power: خریدِ VoidKa برای ۲۰بار Field Worker: بازدید از ۱۰ جزیره‌ی مختلف Assault Leader: شکست‌دادنِ ۲۰۰ ایزورگ Angel Of Mercy: زنده‌کردنِ ۱۰۰ همراه آسیب‌دیده

تروفی برنز

Welcome To Tomorrow: شروع کار و تلاش‌تان در خدمات دولتی The Scenic View: ایستادن در ارتفاع ۱۵۰متر Rolling Stone: بازدید از ۱۰ شهر Growing Up Fast: رسیدن به سطح ۲ Citizen’s Arrest: به‌دام‌انداختن فردی با Immobilizer Backroom Deal: کسب‌کردنِ دسترسی به Black Market

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار