مادر تروریست پرور کویتی عضو داعش بود! +عکس

کویت، این زن به نام حصه عبدالله محمد، که فرزند داعشی خود را برای عملیات انتحاری در عراق تشویق کرده بود، به جرم پیوستن به "داعش" به همراه پسرش علی عمر العصیمی، دستگیر شد.

العالم: منابع قضایی کویتی فاش کردند که مادر علی عمر العصیمی ملقب به "ابو تراب" از تروریستهای داعش، پس از هلاکت یکی از فرزندان داعشی خود به نام عبدالله در عراق، به گروه تروریستی پیوسته بود.

به گزارش روزنامۀ "الرأی" کویت، این زن به نام حصه عبدالله محمد، که فرزند داعشی خود را برای عملیات انتحاری در عراق تشویق کرده بود، به جرم پیوستن به "داعش" به همراه پسرش علی عمر العصیمی، دستگیر شد.

وی در بازجویی اعتراف کرد که به دنبال کشته شدن پسرش عبدالله در عملیات انتحاری در عراق، دو سال قبل در رقه سوریه به این گروه تروریستی پیوسته است.


منابع قضایی کویتی فاش کردند: شایعات مربوط به دخالت نداشتن این زن درعملیات های تروریستی، صحت ندارد زیرا تحقیقات و بازجویی های صورت گرفته ثابت کرده است که وی به همسران و فرزندان تروریست ها تدریس می کرده و نقش مهمی در تحریک فکری و روحی آنها داشته است. وی همچنین عبدالله، پسر کوچک تر خود را تشویق به پیوستن به داعش کرده بود.
این منابع درباره این که آیا این زن برای بازگرداندن پسرش "ابوتراب" به کویت، با دستگاه های اطلاعاتی همکاری کرده است، گفتند: وی و پسرش در عملیات امنیتی و اطلاعاتی دقیق و حساب شده به کویت بازگردانده شده اند.

مادر تروریست

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار