عکس: اتوبوس قهرمانی فرانسه لو رفت

تدارک جشن قهرمانی، قبل از فینال را بعضی ها عامل بدبیاری و "چشم خوردن" تیم می دانند ولی دقایقی پیش اوتوبوس مخصوصی که قرار است در صورت قهرمانی، به استقبال بازیکنان فرانسه برود، در یکی از آزادراه های نزدیک پاریس روئیت شده است.

ورزش سه: تدارک جشن قهرمانی، قبل از فینال را بعضی ها عامل بدبیاری و "چشم خوردن" تیم می دانند ولی دقایقی پیش اوتوبوس مخصوصی که قرار است در صورت قهرمانی، به استقبال بازیکنان فرانسه برود، در یکی از آزادراه های نزدیک پاریس روئیت شده است.

روی این اتوبوس نوشته شده : "قهرمانان اروپا 2016". تمهیدات در نظر گرفته شده برای پنهان ماندن این اتوبوس هم بی نتیجه بوده است. با این حال اینگونه تدارکات برای سازماندهی بعد از فینال اجتناب ناپذیر است. هر کدام از دو تیم تی شرت ها و کالاهای جانبی دیگری را با امید به پیروزی تولید می کنند که یکی از آنها باید همه را دور بریزد.

عکس: اتوبوس قهرمانی فرانسه لو رفت

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار