اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری ضاربان حادثه دالاهو در حال انجام است

ترور

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه امنیت کامل در منطقه حاکم است، گفت: اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری ضاربان حادثه حمله افراد مسلح به خودروی فرماندار دالاهو و نماینده اسلام آبادغرب در حال انجام است.

یوسف شاه حسینی در گفت و گو با ایسنا منطقه کرمانشاه، در خصوص حمله افراد مسلح به خودرو حامل نماینده اسلام آبادغرب، فرماندار دالاهو و مدیران کل دامپزشکی و شیلات استان، اظهار کرد: ساعت 14 و30  دقیقه امروز(20 تیر) و پس از برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان دالاهو که با حضور نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس و جمعی از مدیران استان برگزار شد، جمعی از مدیران به همراه نماینده اسلام آبادغرب برای بازدید از مزارع پرورش ماهی ریجاب راهی این منطقه شدند که در بین راه افراد مسلح ناشناس که سوار بر یک دستگاه خودرو پژو بودند، خودرو مدیران را به رگبار می‌بندند.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه غلامرضا کرمی مسئول دفتر فرماندار دالاهو بر اثر اصابت گلوله شهید می‌شود و حجت الله نیک عزم از پرسنل دامپزشکی نیز که به شدت زخمی شده پس از انتقال به بیمارستان سرپل ذهاب به علت شدت جراحات به شهادت می رسد.

شاه حسینی افزود: فرامرز اکبری فرماندار دالاهو که از ناحیه شکم و ران مورد اصابت گلوله قرار گرفته و فرزاد افضلی مدیرکل شیلات استان که از ناحیه پا زخمی شده و بختیارپور از همراهان نماینده اسلام آبادغرب نیز به بیمارستان منتقل می‌شوند.

وی گفت: خوشبختانه در این حادثه به حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو و نادر پرور مدیرکل دامپزشکی استان آسیبی نرسید.

وی با بیان این که ضاربان پس از این اقدام از صحنه گریختند، گفت: اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری ضاربان از طریق شورای تامین استان در حال انجام است.

معاون استانداری کرمانشاه گفت: جزییات بیشتری از این حادثه متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار