ادغام، سبب قدرتمندی اتحادیه‌های کوچک می‌شود

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، حسن افخمی علیشاه ضمن اعلام موافقت خود با ادغام و چابک سازی اتحادیه‌های همگن اظهار داشت: ادغام برای آن دسته از اتحادیه‌هایی که کمتر از ۳۰۰ عضو دارند، مفید است و این اقدام موجب می‌شود که این اتحادیه‌ها قدرتمند شوند و سر و سامان پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه اتحادیه نبات، آب‌نبات ریز و قندریز  ۵۰۰ عضو دارد، گفت: پیش از این اتحادیه قندریز را در اتحادیه ما ادغام کردند.

رئیس اتحادیه نبات، آب‌نبات ریز و قندریز با تاکید بر اینکه برای ادغام و چابک سازی اتحادیه‌های همگن  باید بررسی کارشناسانه صورت گیرد، این نکته را متذکر شد که هم اینک اتحادیه‌هایی که ۱۲۰ عضو دارند، رضایت به ادغام ندارند چون تمایل ندارند که نظام اتحادیه‌شان بر هم بخورد.

وی گفت: اتحادیه‌ها نباید از به خطر افتادن موقعیت خود در پی ادغام ترس و واهمه داشته باشند و در صورت ضرورت به ادغام، باید هماهنگی و همکاری‌های لازم انجام شود.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار