Xبستن تبلیغات

‫هتک حیثیت زن جوان در کیش

رکنا: رئیس پلیس فتای کیش از دستگیری فردی که اقدام به هتک حیثیت احدی از شهروندان در شبکه اجتماعی بی تالک کرده بود، خبر داد.

سرهنگ دوم اباذر محرمی رئیس پلیس فتای کیش گفت: در پی مراجعه خانمی به پلیس فتای این فرماندهی و طرح شکایتی در خصوص استفاده فردی ، از عکس های وی در شبکه اجتماعی بی تالک ، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
رئیس پلیس فتای کیش افزود: پس از انجام تحقیقات و اقدامات سایبری هویت متهم مشخص ، که با هماهنگی مقام قضایی به این پلیس احضار و پس از مواجهه با مدارک مستدل پلیس به بزه انتسابی اقرار نمود.
محرمی بیان کرد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این فرد با شاکیه ارتباط کاری داشته که پس از اختلاف مالی با متهم از ادامه کار با وی صرفه نظر نموده است و متهم در جهت انتقام از وی اقدام به درج تصاویر وی نموده است.
سرهنگ دوم محرمی تصریح کرد: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید.
رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه کیش در پایان خطاب به شهروندان خاطرنشان کرد: شهروندان در استفاده از شبکه های مجازی جوانب احتیاط را کاملا رعایت و هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند و به هیچ عنوان اطلاعات شخصی خود را در معرض دید سودجویان قرار ندهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار