تریلر جدید از گیم پلی F1 2016 و مسابقات آن منتشر شد

همراهان بازی تاک به خوبی می دانند که بازی فرمول یک F1 2016 هم اکنون توسط کدمسترز در حال توسعه بوده و قرار است در تابستان منتشر شود.

هم اکنون یک تریلر جدید از مسابقات درون بازی به اشتراک گذاشته شده است که در آن شاهد انواع ماشین های مختلف, جاده های درون بازی, گرافیک, قابلیت های مختلف برای رانندگی و دوربین و زاویه ی مخصوص آن هستیم.

در ادامه شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم :

این بازی دارای بخش چند نفره نیز می باشد که به همراه دوستان خود می توانید در مسابقات مختلف آن شرکت کرده و امتیازات ورتبه ی خاصی کسب کنید.

همچنین گفته می شود که یک Career Mode جدید نیز در بازی هست که رانندگان را عمیقا به دنیایی فریبنده تر ، هیجان انگیز تر  می فرستد که هر دو با ارزش هستند و در ترک های روشن و خاموش رخ خواهند داد.

Career Mode به بازیکنان اجازه می دهد تا افسانه ی خود را بسازند که بیش از یک حرفه است و میتوان آن را تا ۱۰ فصل افزایش داد. این بخش همچنین دارای یک سیستم ارتقا غنی است که داخل یک برنامه توسعه رویه جدید یکپارچه شده است.

Career Mode با بخش دوراه معرفی شده ی Safety Car ، اولین مقدمه ی وارد شدن به Virtual Safety Car و تعدادی از بهبودهای اعلام نشده به این معنی است که F1 2016 دارای ویژگی های جدیدی است که در سال های گذشته در این فرانچایز ندیده اید.

در کل می توان گفت که فرانچایزهای ورزشی عجیب و غریب هستند. در این بازی ها طرفداران واقع گرایی و اصالت را می خواهند و از طرف دیگر مایل هستند تا هیجان را با چیزهای جدید تجربه کنند.در مورد گرافیک بازی باید بگوئیم که F1 2015 یک گام از بقیه ی بازی ها جلوتر است. رزولوشن بالا و Frame rate آن همراه با افکت های آب و هوا ی زیبا باعث می شود که شما در پشت فرمان احساس خوبی داشته باشید.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار