چی؟ Call Of Duty در روم ؟!!!!

در حالی که ما سال های متمادی شاهد تغییراتی در گیم پلی ، داستان و محتوای بازی Call of Duty بودیم ، هم اکنون شاهد یک گزینه ی دیگر هستیم که بنا به برخی گزارش ها درست و برخی دیگر غلط است.

یکی از کارمندان سابق اکتیویژن به تازگی یک مورد خیلی جالب رو در فضای اینترنت منتشر کرده است که نمونه ای از یکی از پروژه های Call of Duty است. ایده ی او نشان دهنده ی رم باستان و همچنین مبارزات اول شخص است که هرگز آنها را در سری های قبل ندیدیم.

تا قبل از بیانیه ی ناشر ، همه فکر میکردیم که چنین چیزی واقعی است و باور همه بر این مسئله بود . هم اکنون اکتیویژن در این رابطه گفت:

پیشنهاد از یک بازی توسط یکی از کارمندان سابق که در استودیو کار می کرد به ما داده شد ولی هیچ وقت تصمیم نگرفتیم تا آن را به یک نمونه کار تبدیلش کنیم.

ظاهرا بازی با مبارزات اول و سوم شخص مخلوط شده بود. بخش اول شخص شبیه Condemned: Criminal Origins و بخش سوم شخص شبیه Gears of War بود. گزارش های قبلی نشان می دهد که ایده ی این بازی بر این بود که شما آن را با کاراکترهای مختلف تجربه کنید. همچنین بازی در دوره ی جولیوس سزار رخ می داد.

با وجود این گزارش ، اکتیویژن در سری بازی های ندای وظیفه از مکانیک هایفضایی در بازی استفاده کرده است و عنوان جدید Infinite Warfare  که در آخر امسال عرضه می شود هم دارای نوآوری هایی است . این بازی برای PlayStation 4, Xbox One و PC در ۴ نوامبر برابر با ۱۴ ابان عرضه می شود.

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار