X بستن تبلیغات
5. Fixed

نباید پرتغال را دست کم بگیریم

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک ملی پوش فرانسوی گفت: کار ما در یورو به هیچ وجه به پایان نرسیده و باید در خاک کشورمان و در حضور تماشاگران خودی، باید به مقام قهرمانی برسیم و این پایان کار ما خواهد بود.

به گزارش سایت نود، انگولو کانته در مورد دیدار یکشنبه شب گفت: یکشنبه شب فرانسه در خاک خود و با حمایت هواداران خودی می تواند از سد پرتغال عبور کرده و قهرمان شود. البته این بدان معنا نیست که تیم پرتغال را دست کم بگیریم و خود را از پیش برنده بدانیم.

تیم ملی فرانسه پس از آنکه در دور گروهی به عنوان تیم نخست صعود کرد، ابتدا جمهوری ایرلند و سپس ایسلند را شکست داد و در نیمه نهایی با دو گل آلمان را مغلوب ساخت و به فینال رسید.

هافبک لستر سیتی که در این فصل در لیگ برتر هم بسیار موفق بود، در این باره گفت نباید فکر کنیم چون آلمان را شکست داده ایم و پرتغال هم به سختی در وقت های معمول بازی از حریفان برده است، پس این تیم را دست کم بگیریم زیرا غرور کار ما را سخت خواهد کرد.

 

2081

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار