X بستن تبلیغات
5. Fixed

انتقاد کاشانی از بد اخلاقی‌های فضای مجازی

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ واکنش حبیب کاشانی به بداخلاقی های برخی از کاربران فضای مجازی در خصوص ازدواج دختر شهردار تهران از جمله موضوعاتی بود که امروز در شورای شهر تهران مطرح شد.

حبیب کاشانی عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از بداخلاقی‌های برخی از کاربران فضای مجازی در استفاده از امکانات این فضا گفت: یکی از موضوعات مطرح شده در خصوص سالن برگزاری مراسم ازدواج بود.

وی تاکید کرد: علی رغم آنچه که در فضای مجازی منتشر شد این سالن از معمولی ترین سالن‌هایی است که حتی پایین ترین سطح از کارکنان شهرداری تهران نیز مراسم‌های ازدواج فرزندانشان را در آن برگزار می‌کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران به زمان برگزاری این مراسم اشاره و تصریح کرد: در حالی نسبت‌های مختلفی به زمان برگزاری این مراسم وارد شد که این مراسم نیز مانند تمام عروسی ها که از قبل برای روز ازدواج برنامه‌ریزی می‌کنند، از یک سال قبل برنامه‌ریزی شده بود.

کاشانی در ادامه به جعلی مطرح شدن قرق پارک لویزان برای این مراسم اشاره کرد و گفت: به هیچ عنوان این پارک قرق نشده بود در حالی که در این مراسم افرادی با درجه امنیتی بالا حضور داشتند و لازم بود  برای حفظ امنیت آنها تدابیری اتخاذ شود اما قطعا قرق محل‌های تردد  به پارک ادعایی است که در فضای رسانه‌ای به آن پرداخته شد وگرنه در فضای باز پارک و آن هم در یک روز تعطیل همه شهروندان بهره کافی از فضا بردند و کسی گلایه‌‌ای نکرد.

به گزارش شورای شهر تهران وی تصریح کرد: در زمان برگزاری مراسم در حالی میهمانان در این سالن حضور داشتند که شهروندان در کنار مجموعه و سالن در حال تفریح در پارک بودند.

کاشانی همچنین به موضوعات مطرح شده در خصوص غذای سفارش داده شده برای این مراسم اشاره کرد و گفت: در این مراسم - که ازدواج دختر شهردار تهران بود- همان غذایی سِرو شد که در مراسم فرزند من که یک معلم هستم سِرو شده بود.

وی در پایان از کاربران فضای مجازی خواست تا در مطالبی که در این فضا منتشر می‌کنند همواره به موضوع اخلاق توجه جدی داشته باشند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار