‫دختر و پسرجوان با سیم کارت های سوخته پول در می آوردند+عکس متهمان

رکنا: جوان ۳۳ ساله ای که با همدستی خانمی جوان اقدام به ۱۵ فقره کلاهبردای در مشهد کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش رکنا، مرد جوانی به نام مرتضی با تنظیم دادخواستی مدعی شد فردی در تماس با او اظهارداشته سیم کارت تلفن همراه با اعداد مشابه سیم کارت اصلی اش دارد و به قیمت ۷۵ هزار تومان می تواند ان را واگذار کند.
مرتضی ادامه داد: من برای خرید سیم کارت اعلام امادگی کردم و در قبال پرداخت مبلغ مورد نظر، سیم کارت را از طریق پیک موتوری دریافت کردم. اما هنگامی که میخواستم آن را فعال کنم دریافتم سیم کارت مسدود است.
شناسایی و دستگیری کلاهبرداران سیم کارتی
رییس پلیس مشهد در این باره به رکنا گفت: با گزارش کلاهبرداری صورت گرفته ماموران کلانتری ۴۱رسالت مشهد تحقیقات خود را با توجه به سرنخ های موجود اغاز و متهمان پرونده که زن و مردی جوان بودند را شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند.

سرهنگ محمد بوستانی افزود: پلیس پسر ۳۳ساله و همدستش که خانمی ۳۱ساله است را در اقدام غافلگیرانه خود دستگیر کرد.
پسر جوان و همدستش در اعتراف های اولیه اظهار داشتند در یک نمایندگی فروش سیم کارت های تلفن همراه کار می کرده و با اطلاع از سیم کارت های سوخته ومسدود شده مرتکب این اقدام مجرمانه شده ایم.
فرمانده انتظامی مشهد اظهار داشت: متهمان تاکنون به ۱۵ فقره کلاهبرداری با این شیوه در یک ماه گذشته اعتراف کرده اند و تحقیقات از انان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار