X بستن تبلیغات
5. Fixed

دومین سمپوزیوم بین‌المللی سرطان نسترن در مشهد برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، مریم مقدم‌متین ظهر یکشنبه در نشست خبری اظهار کرد: دومین سمپوزیوم بین‌المللی سرطان نسترن در روزهای هفتم و هشتم مهر ماه امسال در سالن همایش‌های دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

وی افزود: این سمپوزیوم با هدف آگاه‌سازی، ارائه آموزش‌های لازم و پیگیری اقدامات لازم در حوزه پیشگیری از بروز سرطان برگزار می‌شود.

دبیر دومین سمپوزیوم بین‌المللی سرطان نسترن درباره زمان و نحوه ثبت‌نام شرکت‌کنندگان در این رویداد، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در دومین سمپوزیوم بین‌المللی سرطان نسترن می‌توانند تا تاریخ پانزدهم مرداد ماه با مراجعه به آدرس اینترنتی: WWW.NASTARANSYMPOSIAM.COM  ضمن ثبت‌نام آثار خود را نیز ارسال کنند.

مقدم‌متین تصریح کرد: سال گذشته نخستین سمپوزیوم بین‌المللی سرطان نسترن به‌صورت یک روزه برگزار شد و امسال دومین دوره این سمپوزیوم طی دو روزه برگزار می‌شود که یک روز کامل آن با حضور متخصصان داخلی و خارجی در قالب سه پنل تخصصی است و به مباحث اخلاقی و معنویت درمانی نیز پرداخته می‌شود.

وی تأکید کرد: بحث‌هایی در رابطه با علوم پایه و بالینی نیز در این همایش ارائه می‌شود، سال گذشته ۷۰۰ شرکت‌کننده در نخستین دوره سمپوزیوم بین‌المللی سرطان نسترن حاضر بودند و برای امسال حضور هزار نفر در دوره دوم پیش‌بینی شده است.

دبیر دومین سمپوزیوم بین‌المللی سرطان نسترن ادامه داد: از مجموع شرکت‌کنندگان سال گذشته ۳۰۰ نفر مقاله ارسال کردند که از این تعداد ۲۳۲ مورد آن پذیرفته شد.

مقدم‌متین با اشاره به افزایش آمار متخصصان کشورهای خارجی در دومین دوره سمپوزیوم سرطان نسترن، گفت: در سال گذشته متخصصانی از پنج کشور در نخستین سمپوزیوم بین‌المللی سرطان نسترن حاضر بودند که این عدد امسال به ۱۲ کشور افزایش یافته است، در این دوره متخصصانی از کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا، قطر، سوئد، آلمان، هلند، انگلستان، هندوستان، پاکستان، عراق و امارات حاضر هستند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار