رئیس جدید فرهنگ و اشاد اسلامی طرقبه- شاندیز معرفی شد

به گزارش خبرنگار مهر، فرماندار طرقبه ـ شاندیز ظهر یکشنبه در مراسم معارفه رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان اظهار کرد: تلاش می‌کنیم علاوه بر گردش مالی و اقتصادی که با حضور زائران ، گردشگران و مجاوران ثامن الحجج(ع) برای شهرستان طرقبه شاندیز رقم می خورد، گردشگران نیز با ذهنیت فرهنگی خوبی از شهرستان خارج شوند.

سید حسن حسینی با بیان اینکه طرقبه شاندیز مملو از ظرفیت، توانمندی و مفاخر دینی، فرهنگی و هنری است، گفت: مردم و مسئولان طرقبه شاندیز خواستار اعتلای فرهنگ این شهرستان  و برداشتن گام‌های مهمی در این زمینه هستند.

حسینی با اشاره به اینکه جامعه امروزی نیازمند نشاط اجتماعی است، افزود: این شهرستان با پهنه هزار و ۲۰۰ کیلومتر مربعی، همه ساله میزبان بیش از ۴۰ میلیون نفر از هموطنان است که بنابراین باید اقدامات فرهنگی لازم در شهرستان انجام شود.

گفتنی است در این مراسم از زحمات سید مجتبی حسینی کفشدار، مدیر قبلی فرهنگ و ارشاد اسلامی طرقبه شاندیز تقدیر و جلیل سروری به عنوان مدیر جدید این اداره معرفی شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار