محیط‌بان دنا به بیمارستان یاسوج منتقل شد/دستگیری یکی از شکارچیان

پژمان خاکسار در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه شامگاه گذشته و بر اثر درگیری سه نفر از محیط بانان در منطقه حفاظت شده پارک دنا یکی از این محیط بانان به نام جواد عمادی دچار جراحت در ناحیه دست شده است، اظهار داشت: این اتفاق بر اثر شلیک گلوله از سلاح کلاشینکف روی داده است.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه سه محیط بان با سه نفر شکارچی درگیر شده‌اند، ابراز داشت: باید توجه داشت که این حادثه در محله پادنا و در محدوده استان اصفهان اتفاق افتاده است.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان سمیرم تصریح کرد: باید توجه داشته باشیم که پارک ملی دنا دارای دو بخش در استان‌های اصفهان و کهگیلویه و بویر احمد است ولی مدیریت یکپارچه آن بر عهده اداره کل محیط زیست یاسوج است.

وی با بیان اینکه مصدوم این حادثه برای درمان به بیمارستان سمیرم انتقال یافته است، افزود: این مجروح پس از اقدامات اولیه ترخیص و برای انجام عمل جراحی به بیمارستان یاسوج منتقل شده است.

خاکسار با اشاره به اینکه امروز یکی از شکارچیان دستگیر شده است، ابراز داشت: پیگیری برای دستگیری دیگر متهمان این حادثه همچنان ادامه دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار